https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/367/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500019/A-leghiresebb-es-legregibb-valodi-egyiptomi-nagy-almoskonyv-es-kivalo-szerencse-jos-C3~II2131215
2131215
17491
367
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
LeÃrás:
A leghÃresebb és legrégibb valódi egyiptomi nagy álmoskönyv és kiváló szerencse-jós, ... Összeválogatta:Bosco. Bp.,é.n., Dr. Kovács Dénes-féle Népirodalmi Vállalat. Kiadói kopott félvászon-kötés, a szennylapokon ceruzás bejegyzésekkel, egy-két illusztrációt kiszÃneztek.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: kozár_edit