Festmények és grafikák Tételek száma: 410
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2098234
10192
367
Mezei jelzéssel: Virágos domboldal. Olaj, vászon (lyukas, foltos), hibás keretben, 60×50 cm 1979098
10193
367
Miskolczy jelzéssel: Szénabálák. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 27×38 cm 2124478
10194
367
14000
Mizser Pál (1941-): Hullámzó föld. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Zichy Galéria címkéjével, fa keretben, 60×80 cm 2124491
10195
367
Mizser Pál (1941-): A fény szemlélete. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Intakt-Art Átrium Galéria címkéjével, fa keretben, 40×50 cm 2125841
10196
367
Modok M. jelzéssel: Virágok. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 46x34,5 1329795
10197
367
Molnár Bertalan (1933-): Virágcsendélet. Olaj, farost, keretben, 60×80 cm 2124451
10198
367
Molnár Zoltán (1937-2001): Szürreális táj. Akvarell, selyem, jelzett,üvegezett fa keretben, 58,5×48,5 cm 1489598
10199
367
40000
Nagy Ernő (1881-?): Csónak a holdfényben. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 40×29 cm 2128820
10200
367
1991 Nagy Hedvig (1960-): Tüll-tájkép. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41x51 cm 2126340
10201
367
Zsögödi Nagy Imre (1893 - 1976): Dózsa György. Rézakarc, selyem .Üvegezett keretben 29x40 cm 2124460
10202
367
14000
Nánay Szilamér (1952-): Táj madarak nélkül. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Zichy Galéria címkéjével és a művész saját címkéjén autográf felirattal, datált (1988). Díszes, enyhén sérült fa keretben, 50×70 cm 2109678
10203
367
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes portré. Pasztell. papír. jelzett 28x25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft