https://www.darabanth.com/hu/367-Gyorsarveres/367.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Nanay-Szilamer-1952-Taj-madarak-nelkul-Olaj-farost-jelzett-hatoldalan-Zichy-Galeria-~II2124460
2124460
10202
367
14000
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
LeÃrás:
Nánay Szilamér (1952-): Táj madarak nélkül. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Zichy Galéria cÃmkéjével és a művész saját cÃmkéjén autográf felirattal, datált (1988). DÃszes, enyhén sérült fa keretben, 50×70 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: kozár_edit
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m