Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/366/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-Szasz-Endre-altal-tervezett-mintaval-diszitett-porcelan-vaza-matricas-jelzett-~II2102453
2102453
11206
366
Leírás: Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 26 cm
: karap_norbert