Herendi virág mintás áttört szélű kis tálka, kézzel festett, jelzett (... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/366/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-virag-mintas-attort-szelu-kis-talka-kezzel-festett-jelzett-tanulo-apro-kopas~II2117589
2117589
11175
366
Leírás: Herendi virág mintás áttört szélű kis tálka, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásnyomokkal, 13x9,5x3 cm
: kozár_edit