12028.
366. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
1 000 Ft
1913-14 Donáth Gyula könyv-, zenemű-, papír és írószerkereskedése, Szombathely, Király u. 11. főkönyv, viaszpecséttel, sérült okmánybélyegekkel, szecessziós díszítéssel, kopott vászonkötésben