Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 12

llés Nándor: A vadőr. Kézi tankönyv a m. kir. erdőőri szakiskolák számára. Darányi Ignácz m. kir. földmivelésügyi minister megbizásából irta ~. Bp., 1907. Pallas ny. (4)+403p.. Korabeli félvászon kötgében. Címlap nélkül!
17113.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17114.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kékessy László: A magyar vadász kézikönyve. Bársony István előszavával. Bp.,(1925), Athenaeum. Kiadói festett papírkötés, kopott.
17115.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
22
1888. XIX. törvénycikk a halászatról és végrehajtási utasítása. Jegyzetekkel, utalásokkal és magyarázatokkal ellátták Herman Ottó és Dr. Imling Konrád. Hasonmás kiadás.Szilágyi Miklós bevezető tanulmányával. Veszprém, 1988, Pannon Nyomda. REPRINT! Kartonált kötés, enyhén kopott borítóval.
17116.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hunor vadászkönyv. Főszerk.: Zoltán Attila. [Bp.], é. n., Officina Nova. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17117.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szederjei Ákos - Róna István: Mit kell tudni a vadászsportról? Segédkönyv a vadászvizsgához. Bp., 1967, Sport. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
17118.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Eördögh Tibor: Vadászok nyelvén. Bp.,1976, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kemény-kötés.
17119.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17120.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Homoki-Nagy István: Hegyen-völgyön. H.n., é.n., Homoki-Nagy István Bérkilövő Vadásztársaság. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
17121.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17122.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17123.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Molnár Gábor: Jaguárországban.;A Bakonytól Amazóniáig. Bp., 1960-1978, Gondolat-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. +Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótól Nagymarosig. Bp., 1964., Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17124.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft