https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/366/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000001/Evszazadokon-at-Tolna-megye-tortenetenek-olvasokonyve-2-Szerk-K-Balog-Janos-Bp-198~II1785963
1785963
15585
366
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
LeÃrás:
Évszázadokon át - Tolna megye történetének olvasókönyve 2. Szerk.: K. Balog János. Bp., 1983, Tolna Megyei Levéltár, (Szekszárdi Nyomda-ny.), 606 p. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóval. Megjelent 1300 példányban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor