16593.
366. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 800 Ft
Markó, Árpád: Ungarisches Soldatentum. 895-1914. Bp.-Leipzig,[1942], Danubia, 414 p.+22 t. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban, két képtábla kijár.