2 000 Ft
Bölényfia Hosszú Lándzsa: Hosszú lándzsa emlékezései. Egy indiánfőnök önéletrajza. Irvin S. Cobb ajánlásával. Bp., ,Aquincum, 215 p.+ 4 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel.