Festmények és grafikák Tételek száma: 308
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2121919
10144
366
E Szabó Margit (1945-): Erdei fák, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 59x78 cm 2121915
10145
366
E Szabó Margit (1945-): Erdei részlet, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 59x78 cm 2080874
10146
366
Szász Endre (1927-2003) saját kezű tollrajza és aláírása a Budapesti Tavaszi Fesztivál borítékján az általa tervezett bélyeggel, alkalmi bélyegzéssel 2114358
10147
366
Szász Endre (1926-2003): Lány, kígyóval. Szitanyomat (91/100), papír, jelzett, 37x35 cm 2114327
10148
366
Szász Endre (1926-2003): Női macskával. Szitanyomat (19/100), papír, jelzett, 36x49 cm 2118546
10149
366
15000
Szeift Béla (1944-2012): Férfi álmok. Akvarell, filctoll, kollázs, karton, jelzett, 24,5x24,5 cm 2062286
10150
366
Szepesi Andor (1954-): Ülő akt. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm 2123678
10151
366
Szigonyi jelzéssel: Táj. Olaj, vászon, kartonra ragasztva, enyhén sérült, 26x37 cm 2118326
10152
366
Szittya Horváth Lajos: Győr-Sopron megyei táj. Pasztell, papír. 26x37 cm Üvegezett keretben, hátoldalt aláírt és feliratozott. 2123671
10153
366
Szlányi jelzéssel: Táj. Olaj, karton, enyhén sérült, 22x27 cm 2103926
10154
366
50000
Szlávics Alexa (1962-): Ragadozó. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×60 cm 2118661
10155
366
Szőnyi István (1894-1956): Társaság. Rézkarc, karton, jelzett, 22,5x29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft