Festmények és grafikák Tételek száma: 308
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2119628
10096
366
Frans Masereel (1889-1972): Jelenetek. 5 db fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11×13 cm 2119634
10097
366
Molnár C. Pál (1894-1981): Szent. Fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 17×11 cm 2119624
10098
366
Molnár C. Pál (1894-1981): Pincér, kis szériás ofszet, papír, 29,5×21 cm 2119607
10099
366
Molnár C. Pál (1894-1981): Fülkében, kis szériás ofszet, papír, 29,5×21 cm 2119601
10100
366
Molnár C. Pál (1894-1981): Ejnye, kis szériás ofszet, papír, 29,5×21 cm 2119605
10101
366
Molnár C. Pál (1894-1981): Tánc, kis szériás ofszet, papír, 29,5×21 cm 2119597
10102
366
Molnár C. Pál (1894-1981): Súlylökő, kis szériás ofszet, papír, 17,5×28,5 cm 2123773
10103
366
24000
Móritz Sándor (1924-1966): Öböl Siófoknál. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fa keretben, 34×48 cm 2051199
10104
366
14000
Nagy Hedvig (1960-): Elvonult a vihar. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 2118561
10105
366
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Lány portré. Olaj, farost, jelzett (hátoldalán is), datált (1975), 35,5x34,5 cm 2087529
10106
366
26000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Harcos. Olaj, karton, jelzett, 66×40 cm 2118553
10107
366
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Kutya sétáltatás. Tus, cellulóz, jelzett, datált (78. III. 18), 29,5x19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft