Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásn... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/365/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Zsolnay-viragmintas-porcelan-vaza-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-14-cm~II2110496
2110496
11177
365
Leírás: Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
: kozár_edit