Herendi Viktória mintás kis hamutál, kézzel festett, jelzett, apró kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/365/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Herendi-Viktoria-mintas-kis-hamutal-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-11-5C3977-5-cm~II2112160
2112160
11122
365
Leírás: Herendi Viktória mintás kis hamutál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 11,5×7,5 cm