Militária

Tételek száma: 21

~1944. Ifjúlevente próbajelvény hadifém jelvény (44x36mm) T:2 sérült tű Hungary ~1944. Levente qualification badge for the 18-year-old war metal badge (44x36mm) C:XF damaged needle
31389.

~1944. "Ifjúlevente próbajelvény" hadifém jelvény (44x36mm) T:2 sérült tű Hungary ~1944. "Levente qualification badge for the 18-year-old" war metal badge (44x36mm) C:XF damaged needle

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1992. Honvédelemért Kitüntető Cím III. osztálya zománcozott ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval eredeti dísztokban T:1- Hungary 1992. Title of Merit For Defence, 3rd Grade enamelled silvered decoration with ribbon and thin ribbon in original case C:AU NMK 793.
31390.

1992. "Honvédelemért Kitüntető Cím III. osztálya" zománcozott ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval eredeti dísztokban T:1- Hungary 1992. "Title of Merit 'For Defence', 3rd Grade" enamelled silvered decoration with ribbon and thin ribbon in original case C:AU NMK 793.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
33db-os vegyes szocialista kitüntetés tétel, közte több összefűzve, miniatűrök, tokosak is, közte 1957. Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, 1954. Szolgálati Érdemérem zománcozott kitüntetés mellszalagon T:2,2-
31391.

33db-os vegyes szocialista kitüntetés tétel, közte több összefűzve, miniatűrök, tokosak is, közte 1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, 1954. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon T:2,2-

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
31392.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Téli hadjárat a Kárpátokban - 2. Hadsereg 1914-15 tombak sapkajelvény BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2 gyártói jelzéssel (23x40mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1915. Winterfeldzug 1914-1915 in den Karpathen - 2. Armee - Viribus Unitis (Winter Expedition of the 2nd Army in the Carpathians) tombac cap badge with makers mark BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2 (23x40mm) C:XF
31393.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Téli hadjárat a Kárpátokban - 2. Hadsereg 1914-15" tombak sapkajelvény "BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2" gyártói jelzéssel (23x40mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Winterfeldzug 1914-1915 in den Karpathen - 2. Armee - Viribus Unitis (Winter Expedition of the 2nd Army in the Carpathians)" tombac cap badge with makers mark "BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2" (23x40mm) C:XF

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
31394.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
31395.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Svájc 1939. GRENZ-BESETZUNG 1939 DRAG. SCHW. 19 egyoldalas Br faliplakett (115x104mm) T:2 patina
31396.

Svájc 1939. "GRENZ-BESETZUNG 1939 DRAG. SCHW. 19" egyoldalas Br faliplakett (115x104mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szovjetunió ~1960-1970. Szovjet Gárda jelvény aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (48x36mm) T:1-,2  Soviet Union ~1960-1970. Badge of the Soviet Guards gilt, enamelled metal badge with screw back (48x36mm) C:AU,XF
31397.

Szovjetunió ~1960-1970. "Szovjet Gárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (48x36mm) T:1-,2 Soviet Union ~1960-1970. "Badge of the Soviet Guards" gilt, enamelled metal badge with screw back (48x36mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft