Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 48

17244.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17245.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
17246.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17247.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17248.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17249.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
17250.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
1942-1944 Amatőr kolligátum a Kolozsvári M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem dolgozataiból, gépelt tartalomjegyzékkel. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17251.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dr. Székely Sándor (szerk.): A Semmelweis Orvostudományi Egyetem klinikáinak és intézeteinek története (1945-1975) Bp., 1976, Semmelweis Orvostudományi Egyetem. Kiadói egészvászon kötésben, fém plakettel
17252.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kísérletügyi közlemények. Bp., 1898, Pallas. Foltos, kopott félvászon kötésben.
17253.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Benedek István: Hügeia. Az európai orvostudomány története. Bp.,1990,Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17254.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Liebermann Leó - Bugarszky István: Chemia tankönyv egyetemi és főiskolai hallgatók számára. Bp., 1913, Franklin. Félvászon kötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
17255.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft