Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 183

Cristina Lastrego-Francesco Testa: Nézz, láss, kérdezz I-III. kötet: I. kötet: Az emberi alak. II. kötet: A környezet. III. kötet: Tömegkomunikáció. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítókkal, az egyik elülső borítóján firkával.
17068.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17069.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17073.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Egry Mária: Sváby Lajos. Bp., 1987. Fűzve, papírkötésben. (a fűzés elvált), Bán András: Gyulai Líviusz (Corvina műterem) Bp., 1987. Fűzve, papírkötésben
17074.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ilse Seibert: A nő az ókori keleten. Bp., 1975, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17077.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Heinz Mode: A nő az indiai művészetben. Bp., 1970, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17078.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hajnóczi Gyula: Az építészet története. Ókor. Bp.,1969, Tankönyvkiadó. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nylon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban. + Cs. Tompos Erzsébet-Zádor Mihály-Sódor Alajos: Az építészet. Középkor. Bp.,1971, Tankönyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nylon-kötés, apró sérüléssel a gerincen.
17079.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
17080.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17081.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17082.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
17083.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db:   Tátrai Vilmos: Közép-Itáliai cinquecento festmények. Bp.,1983, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, ragasztott kiadói papír védőborítóban.+ Modern olasz szobrászat. Kiállítási katalógus. Műcsarnok, 1971. január 16.-február 14. Szerk.: Néray Katalin. Bp.,1971, Műcsarnok. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
17085.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft