https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 183

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Zeichnungen aus der schönen Baukunst oder Darstellung idealischer und ausgeführter Gebäude mit ihren Grund und Aufrissen auf 100 kupfertafeln. Mit nöthigen Erklärungen und der Abhandlung über die Schönheit dieser Kunst begleitet von Dr. C(hristian) L(udwig) Stieglitz. Leipzig, 1798, (Georg) Voss, 1t.+8+18+92 p.+ XCIX t. (91 t., közte 7 db kétoldalas (4-5., 30-31.,40-41.,53-54.,65-66.,78-79-80., 83-84.))+ Zeichnungen aus der schönen Baukunst oder Darstellung idealischer und ausgeführter Gebäude mit ihren Grund und Aufrissen auf 115 kupfertafeln. Mit nöthigen Erklärungen und einer Abhandlung über das Schöne in der Baukunst begleitet von Dr. C(hristian) L(udwig) Stieglitz. Leipzig, 1800, (Georg) Voss, +12 p.+C-CXIII t. ( 12 t., közte 2 db kétoldalas (100/101.,107/108.)) Német nyelven. Egész és kétoldalas rézmetszetű táblákkal. Első kiadás. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval és gerinccel, kissé foltos lapokkal, ajándékozási sorokkal, egy tábla sarkán hiánnyal. /  Zeichnungen aus der schönen Baukunst oder Darstellung idealischer und ausgeführter Gebäude mit ihren Grund und Aufrissen auf 100 kupfertafeln. Mit nöthigen Erklärungen und der Abhandlung über die Schönheit dieser Kunst begleitet von Dr. C(hristian) L(udwig) Stieglitz. Leipzig, 1798, (Georg) Voss, 1t.+8+18+92 p.+ XCIX t. (91 t., with 7 piecies of two pages tables (4-5., 30-31.,40-41.,53-54.,65-66.,78-79-80., 83-84.))+Zeichnungen aus der schönen Baukunst oder Darstellung idealischer und ausgeführter Gebäude mit ihren Grund und Aufrissen auf 115 kupfertafeln. Mit nöthigen Erklärungen und einer Abhandlung über das Schöne in der Baukunst begleitet von Dr. C(hristian) L(udwig) Stieglitz. Leipzig, 1800, (Georg) Voss, +12 p.+C-CXIII t. (12 t., with 2 piecies of two pages tables (100/101.,107/108.)) In German language, with copper engraving tables. First edition. Half-leather-binding, with worn cover and spine, with little bit spotty pages, with gift writing, with little lack of one tables corner.
16633.

Zeichnungen aus der schönen Baukunst oder Darstellung idealischer und ausgeführter Gebäude mit ihren Grund und Aufrissen auf 100 kupfertafeln. Mit nöthigen Erklärungen und der Abhandlung über die Schönheit dieser Kunst begleitet von Dr. C(hristian) L(udwig) Stieglitz. Leipzig, 1798, (Georg) Voss, 1t.+8+18+92 p.+ XCIX t. (91 t., közte 7 db kétoldalas (4-5., 30-31.,40-41.,53-54.,65-66.,78-79-80., 83-84.))+ Zeichnungen aus der schönen Baukunst oder Darstellung idealischer und ausgeführter Gebäude mit ihren Grund und Aufrissen auf 115 kupfertafeln. Mit nöthigen Erklärungen und einer Abhandlung über das Schöne in der Baukunst begleitet von Dr. C(hristian) L(udwig) Stieglitz. Leipzig, 1800, (Georg) Voss, +12 p.+C-CXIII t. ( 12 t., közte 2 db kétoldalas (100/101.,107/108.)) Német nyelven. Egész és kétoldalas rézmetszetű táblákkal. Első kiadás. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval és gerinccel, kissé foltos lapokkal, ajándékozási sorokkal, egy tábla sarkán hiánnyal. / Zeichnungen aus der schönen Baukunst oder Darstellung idealischer und ausgeführter Gebäude mit ihren Grund und Aufrissen auf 100 kupfertafeln. Mit nöthigen Erklärungen und der Abhandlung über die Schönheit dieser Kunst begleitet von Dr. C(hristian) L(udwig) Stieglitz. Leipzig, 1798, (Georg) Voss, 1t.+8+18+92 p.+ XCIX t. (91 t., with 7 piecies of two pages tables (4-5., 30-31.,40-41.,53-54.,65-66.,78-79-80., 83-84.))+Zeichnungen aus der schönen Baukunst oder Darstellung idealischer und ausgeführter Gebäude mit ihren Grund und Aufrissen auf 115 kupfertafeln. Mit nöthigen Erklärungen und einer Abhandlung über das Schöne in der Baukunst begleitet von Dr. C(hristian) L(udwig) Stieglitz. Leipzig, 1800, (Georg) Voss, +12 p.+C-CXIII t. (12 t., with 2 piecies of two pages tables (100/101.,107/108.)) In German language, with copper engraving tables. First edition. Half-leather-binding, with worn cover and spine, with little bit spotty pages, with gift writing, with little lack of one table's corner.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
EUR
,
588,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Almási Tibor: Mattis Teutsch a grafikus. Győr, 2003, Régi Art. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban. Számozott (300/69.) példány.
16634.

Almási Tibor: Mattis Teutsch a grafikus. Győr, 2003, Régi Art. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban. Számozott (300/69.) példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Vaszary János (1867-1939) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Veszprémi Nóra. Bp.,2007., Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
16635.

Vaszary János (1867-1939) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Veszprémi Nóra. Bp.,2007., Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
11
Ferenczy Károly (1862-1917) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Boros Judit, Plesznivy Edit. Bp.,2017, Magyar Nemzeti Galéria. 2. javított kiadás. Kiadói papírkötés.
16636.

Ferenczy Károly (1862-1917) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Boros Judit, Plesznivy Edit. Bp.,2017, Magyar Nemzeti Galéria. 2. javított kiadás. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Bárdos András-Rényi Ádám: A Fantomtól a Mamma Mia!-ig. A Madách Színház titkai. Bp., 2014, XXI. Század Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Rényi Ádám által dedikált példány és Bencze Ilona (1947- ) színművész és Galla Miklós (1959- ) humorista, zenész aláírásaival.
16637.

Bárdos András-Rényi Ádám: A Fantomtól a Mamma Mia!-ig. A Madách Színház titkai. Bp., 2014, XXI. Század Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Rényi Ádám által dedikált példány és Bencze Ilona (1947- ) színművész és Galla Miklós (1959- ) humorista, zenész aláírásaival.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Bagyinszki Zoltán: 100 magyar kastély. Debrecen,(2001),TKK. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16638.

Bagyinszki Zoltán: 100 magyar kastély. Debrecen,(2001),TKK. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Murádin Jenő: A megsebzett szobor. Elpusztult vagy megsérült erdélyi magyar emlékművek repertóriuma. Kolozsvár,2008,Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
16639.

Murádin Jenő: A megsebzett szobor. Elpusztult vagy megsérült erdélyi magyar emlékművek repertóriuma. Kolozsvár,2008,Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Kondor Béla festő- és grafikusművész emlékkiállítása születésének 75. évfordulója tiszteletére. Szerk.: Fertőszögi Péter, Kondor Mária. Bp.,2006,KOGART. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16640.

Kondor Béla festő- és grafikusművész emlékkiállítása születésének 75. évfordulója tiszteletére. Szerk.: Fertőszögi Péter, Kondor Mária. Bp.,2006,KOGART. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Robert Lebel: Marcel Duchamp. Fordította: George Heard Hamilton. New York,1959, Paragraphic Books. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
16641.

Robert Lebel: Marcel Duchamp. Fordította: George Heard Hamilton. New York,1959, Paragraphic Books. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
A szerkesztő- vagy mértani rajz illusztrált normál-tanmenete I-VIII. évfolyam. + Das Ideale Familien-Haus. Pläne von Prof. der Kunstgewerbeschule Karl Weichinger dipl. Architekt. Pótolt papírkötéssel, viseltes állapotban.
16642.

A szerkesztő- vagy mértani rajz illusztrált normál-tanmenete I-VIII. évfolyam. + Das Ideale Familien-Haus. Pläne von Prof. der Kunstgewerbeschule Karl Weichinger dipl. Architekt. Pótolt papírkötéssel, viseltes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Walter Ernő - Novák László: A színek világa. Grafikai művészetek könyvtára V. Bp., 1927, Világosság, 119 p.+21 (1 kétlapos) t. Szövegközti ábrákkal. Kiadói egészvászon sorozatkötésben.
16643.

Walter Ernő - Novák László: A színek világa. Grafikai művészetek könyvtára V. Bp., 1927, Világosság, 119 p.+21 (1 kétlapos) t. Szövegközti ábrákkal. Kiadói egészvászon sorozatkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1936 Szőnyi István Festőművész gyűjteményes kiállítása. 1936. feb. 2-25. Kállai Ernő bevezetőjével. Fränkel Galéria. Bp.,1936,Athenaeum, 14+2 p. Fekete-fehér képekkel. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
16644.

1936 Szőnyi István Festőművész gyűjteményes kiállítása. 1936. feb. 2-25. Kállai Ernő bevezetőjével. Fränkel Galéria. Bp.,1936,Athenaeum, 14+2 p. Fekete-fehér képekkel. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
EUR
,
2,65
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz