~1980. "Csepel Vas- és Fémművek - 30 éves törzsgárda tagjának" aranyoz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/364/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~2000018/7E1980-Csepel-Vas-es-Femmuvek-30-eves-torzsgarda-tagjanak-aranyozott-fem-plakett-seru~II2108628
2108628
31247
364
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Leírás: ~1980. "Csepel Vas- és Fémművek - 30 éves törzsgárda tagjának" aranyozott fém plakett sérült eredeti dísztokban (43x85mm) T:1-
: tánczos_gábor