11903.
364. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
5 000 Ft
cca 1899-1909 A Fő- és Székesfővárosi M. Kir. Pénzügyőri Altisztek Önképző Körének emlékkönyve. 8 oldalon számos névbejegyzéssel pénzügyőri biztosoktól/felügyelőktől..stb, a többi lap üres. Aranyozott egészbőr-kötésben, Weichner Géza-kötésben, aranyozott lapélekkel, külső védőborítóban, a gerincen egészen apró kopásnyomokkal, jó állapotban.