Schrenzel: Abesszínia. Afrika Kánaánja. Ford.: Dr. Kőszegi Imre. A kultúrtörténeti függeléket írta Juhász Vilmos. Bp., é. n., Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
Pentele ezer éve. Szerk.: Szabó Tamás, Szabó Szilvia, Szabó Zsolt Róbert. Dunaújváros, 2008., Penteléért Alapítvány. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Az egyik szerkesztő által dedikált.
Tészabó Júlia-Török Róbert-Demjén Bence: "A babatündérhez." A budapesti játékkereskedelem története. Kiállítási katalógus. Bp., 2010, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
Cicerone. Idegenvezető zsebkönyv az autocarok utasai számára. Tartalmazza Budapest minden nevezetességének és látványosságának képét, leírását és magyarázatát. Szerk. és kiadta: Baján Gyula. Bp., 1933, (Általános ny.). 191p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Fűzve, kiadói papírborítóban.
Pallé Huld: 44 nap alatt a föld körül. Ford.: Ifj. Gaal Mózes. Bp., én. ,Singer és Wolfner. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel.