Tolna vármegye adattára. Szerk.: Zsadányi Oszkár. A történeti részt írta: papi Kozma Béla.; Tolna vármegye és Szekszárd megyei város címtára. (Alsódunántúli címtár.) Szerk.: Zsadányi Oszkár. Pécs, 1937., Haladás, 266+81+3 p. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés,
Dr. Kogutowicz Károly: Dunántúl és Kisalföld írásban és képben. I. kötet. Szeged, 1930, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, térképmellékletekkel, ceruzás megjegyzésekkel, jó állapotban.
Szólád története. Szerk.: Stirling János. Szólád, 1993, Szólád Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal. Egészvászon-kötésben, pár oldalon ceruzás aláhúzással. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.
A főváros tömegközlekedésének másfél évszázada. I. kötet. A reformkortól 1919-ig. Szerk.: Bencze Géza-Koroknai Ákos-Sudár Kornélia-Szekeres József. Bp.,1987, BKV. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.