Dr. Erich Wulffen: Der Sexualverbrecher. Ein Handbuch für Juristen, Verwaltungsbeamte und Ärzte. Berlin-Groß-Lichterfelde, 1910., Dr. P. Langenscheidt. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.