https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/364/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Sport-sakk-hegymaszas~1500002/Sport-es-jatek-I-kotet-Szerk-Palfy-Gyorgy-A-rajzokat-Somfay-Istvan-Bp-1932-Enciklop~II1966720
1966720
15681
364
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
LeÃrás:
Sport és játék. I. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932),Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borÃtókkal,
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor