https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 40

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bilek István: Győzelmünk a sakkolimpián. Bp.,1979, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15675.

Bilek István: Győzelmünk a sakkolimpián. Bp.,1979, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Versenyfutás az aranyéremekért. Máltai sakkolimpia. Szerk.: Bilek István. Bp.,1982, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15676.

Versenyfutás az aranyéremekért. Máltai sakkolimpia. Szerk.: Bilek István. Bp.,1982, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Lukács László-Szepesi György: 100+1. A magyar olimpiai aranyérmek története 1896-1972. Bp., 1976, Sport. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban
15677.

Lukács László-Szepesi György: 100+1. A magyar olimpiai aranyérmek története 1896-1972. Bp., 1976, Sport. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Adorján András-Döry Jenő: Ellentámadás a Grünfeld-védelemben. Bp., 1987, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15678.

Adorján András-Döry Jenő: Ellentámadás a Grünfeld-védelemben. Bp., 1987, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Flórián Tibor: Csak az győzhet, aki támad!? Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1968, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
15679.

Flórián Tibor: Csak az győzhet, aki támad!? Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1968, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Papp Márió: Így sakkoztak ők. Új Palatinus Könyvesház Kft., 2003. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval, jó állapotban
15680.

Papp Márió: Így sakkoztak ők. Új Palatinus Könyvesház Kft., 2003. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Sport és játék. I. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932),Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítókkal,
15681.

Sport és játék. I. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932),Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítókkal,

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Antal Zoltán: Világ-és európa-bajnokságok 1893-1973 Bp., 1974. Sport, Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
15682.

Antal Zoltán: Világ-és európa-bajnokságok 1893-1973 Bp., 1974. Sport, Egészvászon kötésben, papír védőborítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Illustrierter Führer durch das Gasteiner Tal mit den Badeorten Hofgastein und Badgastein mit Umgebung nebst einem Führer auf dem Tauernbahn von Schwarzach-St. Veit bis Villach. Szerk.: Woerl, Leo. Leipzig, é. n., Woerls Reisebücherverlag (Woerls Reisehandbücher). Térképmelléklettel, illusztrációkkal. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15683.

Illustrierter Führer durch das Gasteiner Tal mit den Badeorten Hofgastein und Badgastein mit Umgebung nebst einem Führer auf dem Tauernbahn von Schwarzach-St. Veit bis Villach. Szerk.: Woerl, Leo. Leipzig, é. n., Woerl's Reisebücherverlag (Woerl's Reisehandbücher). Térképmelléklettel, illusztrációkkal. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Gelenczei Emil: 175 új megnyitási sakkcsapda. Bp., 1972, Sport. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
15684.

Dr. Gelenczei Emil: 175 új megnyitási sakkcsapda. Bp., 1972, Sport. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Clubführer durch die Graubündner-Alpen. 1. köt. Összeáll.: Sprecher, F. W. - Naef-Blumer, E. Zürich, 1916, F. Schuler Buchhandlung. Átnézeti térképekkel. Vászonkötésben, jó állapotban.
15685.

Clubführer durch die Graubündner-Alpen. 1. köt. Összeáll.: Sprecher, F. W. - Naef-Blumer, E. Zürich, 1916, F. Schuler Buchhandlung. Átnézeti térképekkel. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Vitorlázórepülő versenyek 1948-2005. Magyarországi versenyek és magyar versenyzők külföldi eredményei. Szerk.: Matuz István. Bp.,2006, 3,14 L. Kiadói papírkötés.
15686.

Vitorlázórepülő versenyek 1948-2005. Magyarországi versenyek és magyar versenyzők külföldi eredményei. Szerk.: Matuz István. Bp.,2006, 3,14 L. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz