Könyvek: Konyha és kert Tételek száma: 40
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2002217
17096
364
Books: Gastronomy and Gardening
4 db szakácskönyv: A finn konyha, Mikrohullám szakácskönyv és kezelési útmutató, Csemegék, 101 hasznos ötlet, főzzünk mikrohullámmal 1896430
17097
364
Cserháti Sándor: Általános és különleges növénytermelés. I kötet: Általános növénytermelés. Magyar-óvár, 1900, Czéh Sándor, VIII+584 p. Átkötött, javított félvászon-kötés, kopott borítóval. Első kiadás. 1889411
17098
364
Magyar borok évkönyve. 2007. Szerk.: Kele István, Komlósi Anna. Bp., 2006, Continew Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2002020
17099
364
Étrend. Receptek és életmódtippek gyors hétköznapokra és ráérős hétvégékre. Bicske, 2018, Spar. Kiadói kartonált papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft