Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 9
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2108132
10500
364
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Tantaluse. a Der Toilettentisch mappából Klisé, papír, jelzés nélkül, 12,5×12,5 cm 2103049
10501
364
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Der Traum. Klisé, papír, jelzés nélkül, 17×15,5 cm 2019516
10502
364
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc, Menyhárt József, 2 db klisé, papír, jelzettek, különböző méretben 2019507
10503
364
Ex libris - small-graphics
Józsa János (1936- ): Szarvasok; Önarckép; Névadó, 3 db rézkarc, papír, jelzettek (az egyik a dúcon), különböző méretben 1852805
10504
364
Ex libris - small-graphics
Józsa János (1936-2019): BÚÉK 1972. Linó, papír, Jelzett .11x11 cm, 2103822
10505
364
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993): Visegrád. Rézkarc, papír, jelzett, 5×15 cm 2107869
10506
364
Ex libris - small-graphics
1911 [Réthy László (1851-1914)] Boldog Újévet Kíván Löwy Árpád, ex libris. Papír, klisé, jelzés nélkül, 13x6 cm 2020011
10507
364
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982): Ex occultis Dr. Lustig István. Fametszet, papír, 11x8 cm 2020010
10508
364
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982): Vig Jutka mesekönyve. Fametszet, papír, jelzett, 7x6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft