Rosenthal levélmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/363/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Rosenthal-levelmintas-porcelan-vaza-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-12C39713C3976-cm~II2096132
2096132
11176
363
Leírás: Rosenthal levélmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 12×13×6 cm
: karap_norbert