Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 58

1939. Testvériség SE 1909 Br sport emlékplakett, eredeti tokban (84,5x52mm) T:1-
30812.

1939. "Testvériség SE 1909" Br sport emlékplakett, eredeti tokban (84,5x52mm) T:1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1939. MOATSZ (Magyar Országos Asztali Tenisz Szövetség) - Nemzeti Sportmunka elismeréséül 1939.VII.1. asztalitenisz sport Br plakett, eredeti SCHUBAUER JÁNOS BUDAPEST VI. DUNA-UCCA 6. jelzésű gyártói tokban (52x50mm) T:1
30813.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
~1930-1940. KAC (Kolozsvári Atlétikai Club) - 1880 hadiém sport emlékérem (54mm) + KAC (Kolozsvári Atlétikai Club) - 1880 Br plakett (40mm) T:1-,2 kis patina
30814.

~1930-1940. "KAC (Kolozsvári Atlétikai Club) - 1880" hadiém sport emlékérem (54mm) + "KAC (Kolozsvári Atlétikai Club) - 1880" Br plakett (40mm) T:1-,2 kis patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1940. Goldberger Sportegyesület - Sí szakosztály Br emlékplakett (54x74mm) T:2
30815.

1940. "Goldberger Sportegyesület - Sí szakosztály" Br emlékplakett (54x74mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1940. MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Veszprémi Társadalmi és Sport Egyesület 1920-1940 Br sport emlékplakett (61x42mm) T:2 patina
30816.

1940. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Veszprémi Társadalmi és Sport Egyesület 1920-1940" Br sport emlékplakett (61x42mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1940. Balatonkenesei Sporthét / Székesfővárosi Tenisz Bajnokság 1940 Br plakett. Szign.: Szilas (67x67mm) T:1- / Hungary 1940. Sportsweek at Balatonkenese / Capitol Tennis Championship 1940 Br plaque. Sign.: Szilas (67x67mm) C:AU
30817.

1940. "Balatonkenesei Sporthét / Székesfővárosi Tenisz Bajnokság 1940" Br plakett. Szign.: Szilas (67x67mm) T:1- / Hungary 1940. "Sportsweek at Balatonkenese / Capitol Tennis Championship 1940" Br plaque. Sign.: Szilas (67x67mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1942. Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége ezüstözött Br emlékérem, hátlapon dátum gravírozva 1949. V. 1. (45mm) T:1-
30818.

1942. "Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége" ezüstözött Br emlékérem, hátlapon dátum gravírozva "1949. V. 1." (45mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1943. MÁV Sportegyesületeinek Ligája - Mátyás király év 1943 Br díjérem, hátoldalán gravírozva FŐISKOLA MÁV VII. 18. (51mm) T:2
30819.

1943. "MÁV Sportegyesületeinek Ligája - Mátyás király év 1943" Br díjérem, hátoldalán gravírozva "FŐISKOLA MÁV VII. 18." (51mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1943. IX. Nemzetközi Balatoni Sporthét hadifém Levente plakett hátoldalon LUDVIG gyártói jelzéssel (70x52mm) + miniatűr hadifém gomblyukjelvénnyel (31x22mm). Szign.: MASEFSZKY T:1- kis oxidáció Hungary 1943. 9th International Week of Sports at Lake Balaton war metal Levente plaque, on the reverse with makers mark LUDVIG (70x52mm) + miniature buttonhole badge (31x22mm). Sign.: MASEFSZKY C:AU small corrosion Sallay 211/b.
30820.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1943. Mátyás király sportév 1943 - A sport honvédelem kerékpáros Br lemezplakett márványlapon, Túraverseny győztese 1943 rátéttel (78x55mm) T:1-
30821.

1943. "Mátyás király sportév 1943 - A sport honvédelem" kerékpáros Br lemezplakett márványlapon, "Túraverseny győztese 1943" rátéttel (78x55mm) T:1-

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1943. Magyar Sakkszövetség / Szávay Kupa aranyozott fém sport emlékérem, gravírozott 1943 évszámmal (40mm) T:1-,2 kopott aranyozás
30822.

1943. "Magyar Sakkszövetség / Szávay Kupa" aranyozott fém sport emlékérem, gravírozott "1943" évszámmal (40mm) T:1-,2 kopott aranyozás

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1944. Szent László sportév egyoldalas hadifém plakett (63mm) + Szent László sportév Cu gomblyukjelvény (16mm) T:1-  Hungary 1944. Saint László Sports Year war metal commemorative medallion + Saint László Sports Year Cu buttonhole badge (16mm) C:AU  Sallay 212.
30823.

1944. "Szent László sportév" egyoldalas hadifém plakett (63mm) + "Szent László sportév" Cu gomblyukjelvény (16mm) T:1- Hungary 1944. "Saint László Sports Year" war metal commemorative medallion + "Saint László Sports Year" Cu buttonhole badge (16mm) C:AU Sallay 212.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft