Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 58

Sződy Szilárd (1878-1939) 1928. Ezüstözött Br atlétikai sport díjérem mellszalag nélkül, SÚLYDOBÁS I. DÍJ / GYULA 1928. V / 27 gravírozással (46mm) T:1-
30800.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese egyoldalas Br plakett, LUDVIG gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) T:1-  Hungary 1936. Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest) one-sided Br plaque, with LUDVIG makers mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) C:AU
30801.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese" egyoldalas Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) T:1- Hungary 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest)" one-sided Br plaque, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) C:AU

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1903. BUDAPESTI JÓ BARÁT K. 1903 K. Ag sportdíjérem mellszalaggal M.P. jelzéssel (10,94g/29mm) T:1-,2
30802.

1903. "BUDAPESTI JÓ BARÁT K. 1903 K." Ag sportdíjérem mellszalaggal "M.P." jelzéssel (10,94g/29mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
1926. Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja Budapest = Anno Domini MDCCCCXXIII kétoldalas, öntött Br plakett. Szign.: ÖP(?) (34x51mm) T:2 ph.
30803.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1928. Budapest Sport Egyesület - B.S.E. Csillag Tura út 1928 aranyozott Br emlékérem (61mm) T:2
30804.

1928. "Budapest Sport Egyesület - B.S.E. Csillag Tura út 1928" aranyozott Br emlékérem (61mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1929. Duna Sport Club 1929 - Sporttal a hazáért zománcozott, ezüstözött Br plakett, hátoldalon gravírozva 1949. FÉRFIPÁROS HOSSZÚTÁVÚ EVEZŐS BAJNOKA (60mm) T:2 kopott ezüstözés
30805.

1929. "Duna Sport Club 1929 - Sporttal a hazáért" zománcozott, ezüstözött Br plakett, hátoldalon gravírozva "1949. FÉRFIPÁROS HOSSZÚTÁVÚ EVEZŐS BAJNOKA" (60mm) T:2 kopott ezüstözés

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1932. Szebb jövőt! - Bajnokunknak hódolattal és szeretettel - 1932. december have - Gödöllői Levente Egyesület ezüstözött Br lemezplakett (83x120mm) T:1-,2
30806.

1932. "Szebb jövőt! - Bajnokunknak hódolattal és szeretettel - 1932. december have - Gödöllői Levente Egyesület" ezüstözött Br lemezplakett (83x120mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1935. M.A.C. (Magyar Athletikai Club) Evezős Osztálya hátlapon gravírozva Nyolcas I. zománcbetétes Br sport díjérem, BERÁN N gyártói jelzéssel (50mm) T:1-
30807.

1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club) Evezős Osztálya" hátlapon gravírozva "Nyolcas I." zománcbetétes Br sport díjérem, "BERÁN N" gyártói jelzéssel (50mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1935. BSE (Budapesti Sport Egylet) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935 egyoldalas zománcbetétes Br plakett márványtalpon (59x40mm) T:1-
30808.

Kikiáltási ár:
7 200 Ft
19,46
21,18
1935. Magyar Testgyakorlók Köre 1888 jelzett Ag hamutál, a sportegyesület díjérmének előlapjával, LEGJOBB IFJÚSÁGI MTK ATLÉTÁNAK 1935 gravírozással FM gyártói jelzéssel, eredeti tokban (22,48g/0.800/72x99mm) T:1- patina
30809.

1935. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888" jelzett Ag hamutál, a sportegyesület díjérmének előlapjával, "LEGJOBB IFJÚSÁGI MTK ATLÉTÁNAK 1935" gravírozással "FM" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (22,48g/0.800/72x99mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1937. Filtex Sport Club 1935 zománcbetétes Br plakett F.S.C. IV. O. Sakk csap. bajn. pontszerzésért 1936-37 gravírozással, eredeti tokban (81x56mm) T:1
30810.

1937. "Filtex Sport Club 1935" zománcbetétes Br plakett "F.S.C. IV. O. Sakk csap. bajn. pontszerzésért 1936-37" gravírozással, eredeti tokban (81x56mm) T:1

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1938. Újpesti Torna Egyesület 1885 Br sportplakett ezüstözött fém betéttel, KÉMÉNDY VÁNDORDÍJ 1938 gravírozással, LUDVIG BP gyártói jelzéssel (86x62mm) T:1-
30811.

1938. "Újpesti Torna Egyesület 1885" Br sportplakett ezüstözött fém betéttel, "KÉMÉNDY VÁNDORDÍJ 1938" gravírozással, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (86x62mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft