Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 58
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2085601
30800
363
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1928. Ezüstözött Br atlétikai sport díjérem mellszalag nélkül, "SÚLYDOBÁS I. DÍJ / GYULA 1928. V / 27" gravírozással (46mm) T:1- 2059482
30801
363
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese" egyoldalas Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) T:1-
Hungary 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest)" one-sided Br plaque, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) C:AU 2072203
30802
363
4400
Numizmatika
1903. "BUDAPESTI JÓ BARÁT K. 1903 K." Ag sportdíjérem mellszalaggal "M.P." jelzéssel (10,94g/29mm) T:1-,2 2055702
30803
363
Numizmatika
1926. "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja Budapest = Anno Domini MDCCCCXXIII" kétoldalas, öntött Br plakett. Szign.: ÖP(?) (34x51mm) T:2 ph. 2055754
30804
363
Numizmatika
1928. "Budapest Sport Egyesület - B.S.E. Csillag Tura út 1928" aranyozott Br emlékérem (61mm) T:2 2077182
30805
363
Numizmatika
1929. "Duna Sport Club 1929 - Sporttal a hazáért" zománcozott, ezüstözött Br plakett, hátoldalon gravírozva "1949. FÉRFIPÁROS HOSSZÚTÁVÚ EVEZŐS BAJNOKA" (60mm) T:2 kopott ezüstözés 2060198
30806
363
Numizmatika
1932. "Szebb jövőt! - Bajnokunknak hódolattal és szeretettel - 1932. december have - Gödöllői Levente Egyesület" ezüstözött Br lemezplakett (83x120mm) T:1-,2 2077215
30807
363
Numizmatika
1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club) Evezős Osztálya" hátlapon gravírozva "Nyolcas I." zománcbetétes Br sport díjérem, "BERÁN N" gyártói jelzéssel (50mm) T:1- 2059330
30808
363
7200
Numizmatika
1935. "BSE (Budapesti Sport Egylet) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett márványtalpon (59x40mm) T:1- 2085998
30809
363
Numizmatika
1935. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888" jelzett Ag hamutál, a sportegyesület díjérmének előlapjával, "LEGJOBB IFJÚSÁGI MTK ATLÉTÁNAK 1935" gravírozással "FM" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (22,48g/0.800/72x99mm) T:1- patina 2055505
30810
363
Numizmatika
1937. "Filtex Sport Club 1935" zománcbetétes Br plakett "F.S.C. IV. O. Sakk csap. bajn. pontszerzésért 1936-37" gravírozással, eredeti tokban (81x56mm) T:1 2077342
30811
363
Numizmatika
1938. "Újpesti Torna Egyesület 1885" Br sportplakett ezüstözött fém betéttel, "KÉMÉNDY VÁNDORDÍJ 1938" gravírozással, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (86x62mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft