Ezüst(Ag) aranyozott lapos kígyó karkötő, jelzett, h: 20,5 cm, nettó:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/363/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000019/EzustAg-aranyozott-lapos-kigyo-karkoto-jelzett-h-20-5-cm-netto-8-3-g~II2051410
2051410
19070
363
Jewellery
Leírás: Ezüst(Ag) aranyozott lapos kígyó karkötő, jelzett, h: 20,5 cm, nettó: 8,3 g
: turóczi_márk