Zarándy A. Gáspár:Árpád vére. Hohenlohe. Dedikált! Bp., 1904, Hornyánszky Viktor csász. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Kopottas, sérült kiadói egészvászon kötésben, merített papíron.