Dr. Bevilaqua Borsody Béla: Magyar történelem anekdotákban. Bp.,én.,Da... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/363/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000004/Dr-Bevilaqua-Borsody-Bela-Magyar-tortenelem-anekdotakban-Bp-en-Dante-Kiadoi-felvaszon-~II2016750
2016750
15754
363
Books: History
Leírás: Dr. Bevilaqua Borsody Béla: Magyar történelem anekdotákban. Bp.,én.,Dante. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, de belül jó állapotban.
: ttg