A második világháború története. 1939-1945. 1-12. köt. Bp.,1976-1984,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/363/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000004/A-masodik-vilaghaboru-tortenete-1939-1945-1-12-kot-Bp-1976-1984-Zrinyi-Kiadoi-aranyo~II2097665
2097665
15771
363
Books: History
Leírás: A második világháború története. 1939-1945. 1-12. köt. Bp.,1976-1984, Zrínyi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőfóliában.
: turóczi_márk