17233.
363. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
4 800 Ft
12,97 EUR, 14,12 USD
Jávorka Sándor-Soó Rezső: A magyar növényvilág kézikönyve. I. kötet. Magyarország vadontermő és termesztett növényeinek meghatározója, ökológiai és gazdasági útmutatója. Bp.,1951, Akadémiai Kiadó, XLVI+582 p.+1 t. Kiadói kopott félvászon-kötés.