https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/363/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Minikonyvek~1000015/Langenscheidts-Lilliput-Dictionary-English-Swedish-Berlin-Schoneberg-1965-Langenscheidt-Angol~II2093759
2093759
17418
363
Books: Minibooks
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
LeÃrás:
Langenscheidt's Lilliput Dictionary. English-Swedish. Berlin-Schöneberg,(1965),Langenscheidt. Angol és svéd nyelven. Kiadói aranyozott nylon-kötés, a gerincen 281. számmal, kissé kopott borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: turóczi_márk
ÉlÅ‘ közvetÃtés
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: