Porcelán Tételek száma: 53
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2090414
11165
362
Meisseni porcelán tálka, jelzett, hibátlan, d: 13 cm 1985231
11166
362
Royal Albert porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 15×12 cm 584067
11167
362
Bareuther Bavaria kis váza, jelzett, hibátlan, m:11 cm, szép díszdobozban 2090408
11168
362
Villeroy & Boch kínáló tálka, kézzel festett jelenettel. Jelzett, Kopásnyomokkal. 18x14 cm 2090409
11169
362
Villeroy & Boch kínáló tálka, kézzel festett jelenettel. Jelzett, Kopásnyomokkal. 18x14 cm 2070446
11170
362
2 db porcelán tál, egyik matricás, hajszálrepedéssel d:
32 cm 2067033
11171
362
Jelzett csehszlovák retró bögre, apró kopásnyomokkal, m:8 cm (2×) 2026866
11172
362
3400
cca 1900 3 db tál, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, egyiken máz feletti hajszál repedéssel, d:28 cm, 36×25 és 42×29 cm 2088763
11173
362
Kék virágmintás fajansz szappantartó tető, máz alatti repedésekkel, 10,5×7,5 cm 2091355
11174
362
Síelő kisfiú és fülvédős lány, fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, m:9 cm (2×) 2086875
11175
362
Csibe, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 8 cm 2086912
11176
362
Jelzett cica, mázas porcelán, apró kopásnyomokkal, m: 9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft