Porcelán Tételek száma: 53
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2073369
11141
362
Zsolnay összebújó őzike pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:7 cm, h:14 cm 2087599
11142
362
4800
Zsolnay Pompadour mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:18 cm 2093026
11143
362
Zsolnay tál, kopott, reklám felirtattál: Braun testvérek Salvator likőr", d: 31 cm 2090406
11144
362
Zsolnay keleti mintás porcelán vázák 2 db, egyik erősebben kopott. Jelzettek. 10 cm, 11,5 cm 2091386
11145
362
cca 1970 Zsolnay retro porcelán hamutál, jelzett, hibátlan, a Zsolnay jelzés mellett "MÉH" felirattal, m: 8,5 cm, d: 10 cm. 2090500
11146
362
Zsolnay porcelán mokkás csésze, 2 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 7 cm 2052404
11147
362
Hollóházi fali dísztál. Kézzel festett, jelzett. Hibátlan. d:24 cm 1991211
11148
362
Hollóházi virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm. 2091091
11149
362
3800
Hollóházi Erika mintás váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 24,5 cm 2075129
11150
362
Hollóházi madárka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 10 cm, h:15,5 cm 2060515
11151
362
Gránit (Kispesti porcelángyár) nagy méretű süteményes tál. Marticás, jelzett, hibátlan. d: 32 cm 2068430
11152
362
2 db Gránit porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft