John R. Crossland-J. M. Parrish: Wild life of our world. London-Glasgow,é.n.,Collins' Clear-Type Press, XII+436 p. Angol nyelven. Fekete-fehér és égészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötésben.