15643.
362. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
7,96 EUR, 8,57 USD
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 1 t.(címkép)+188 p.+32 t.(fekete-fehér fotók.) Három térképpel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kis kopásnyomokkal.