17166.
362. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára Átdolg. és kibőv. Czirbusz Géza. II. kötet A nyugoti földségek. A szövegbe nyomott számos ábrázolattal. Nagybecskerek, 1894, Pleitz Fer. Pál. Korabeli, enyhén sérült gerincű félvászon kötésben.