17177.
362. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
1 000 Ft
Gazdasági tudósítások, kiadja a M. Gazdasági-Egyesület. Szerk.: Kacskovics Lajos. IV. évf. III. évf. füzet. Utána kötve: Rohonczi Közlemények. Pest, 1840., Trattner-Károlyi, 114+112 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.