17372.
362. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 000 Ft
James Fenimore Cooper: Az utolsó mohikán, Bőrharisnya, Vadölő, Nyomkereső, A préri. Bp.,1956-1964,Móra. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.ben