https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/362/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Mesekonyvek-ifjusagi-irodalom~2000015/Gegus-Ida-Csillag-Mate-Szallo-pillangok-Tarka-mesek-Bp-Corvin-Konyvkereskedelmi-Valla~II2091110
2091110
17366
362
Books: Tales
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
LeÃrás:
Gegus Ida-Csillag Máté: Szálló pillangók... Tarka mesék. Bp., Corvin Könyvkereskedelmi Vállalat. Kiadói Könyvkereskedelmi Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, elÅ‘zéklap és cÃmlap hiányzik, kötéstábla sérült.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor