2 judaika könyv: A tízhónapos tragédia. 1944. március 19.-1945. január 20. Második füzet. Harmadik és negyedik rész. A magyarországi események Június 30-ig. Bp., 1945, Müller Károly, (Légrády Testvérek Rt.-ny.) Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. + hozzá: Széklely Béla: Az antiszemitizmus pszichoanalízise. Bp., 1936. Reprint kiadás.
Martin Doerry: My wounded heart. The life of Lilli Jahn. 1900-1944. London, 2005, Bloomsbury. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal.
Scheiber Sándor: ...és beszéld el fiadnak... Zsidó hagyományok Magyarországon. Féner Tamás fotói. Bp.,1984, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé hiányos, javított papír védőborítóban, intézményi bélyegzőkkel,