16715.
362. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Nyugat-európai festészet az Ermitázsban, XIX-XX. század. Összeáll.: Kosztyenyevics, A. Leningrád - Bp., 1976, Auróra Művészeti Kiadó - Corvina Kiadó. Számos színes, érdekes képpel. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.