Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 170

16630.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Almási Tibor: Mattis Teutsch a grafikus. Győr, 2003, Régi Art. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban. Számozott (300/69.) példány.
16631.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Csepreghy Ferencz: A piros bugyelláris. Eredeti népszínmű dalokkal 3 felvonásban. Kézirat gyanánt. Budapest, [1921.] Bródy József. 83 + [1] p. Készült a Vígszínház 25 éves jubileuma alkalmából 100 géppel számozott példányban, a jubiláris díszelőadáson szereplő.színművészek (többek között Hegedűs Gyula, Varsányi Irén, Balla Mariska, Makay Margit, Csortos Gyula, Fenyvesi Emil, Zátony Kálmán, Hajdu József, Kertész Dezső, Győző Lajos) autográf aláírásával. Ez a példány nem sorszámozott, de névre szóló. Sérült kiadói pergaminkötésben.
16632.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11
Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. Bp., 1898, Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.), 10+235+1+10 p.+24 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, fém plakettel, Gottermayer-kötés, aranyozott felső lapélekkel, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel és az elülső kötéstábla széle mentén sérüléssel, foltos. Munkácsy Mihály egyetlen rézkarcával.
16633.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Makovecz Imre: Napló. Naplómásolatok, népművészeti minták, jel-és szerkezetelemzései, meditációs eszközök épület- és tárgyfotók. Dombóvár, 1978, Dombóvár Városi Művelődési Központ, 40 p. Kiadói kartonált papírkötés.
16634.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16635.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16636.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16637.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
16638.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1980-1981 BÁV 53-54. sz. képaukciós katalógusai (1980. dec.,1981. május, szept.) Leütési árakkal.
16639.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1984-1986 Óra- és Ékszerkereskedelmi Vállalat 2 db aukciós katalógusa. Az 1984-es katalógusban leütési árakkal is.
16640.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Salvador Dali: Millet Angeluszának tragikus mítosza. Paranoia-kritikai értelmezés. Ford.: Kisari Miklós.  Bp., 1986, Corvina. Kiadói papírkötés.
16641.

Salvador Dali: Millet Angeluszának tragikus mítosza. "Paranoia-kritikai" értelmezés. Ford.: Kisari Miklós. Bp., 1986, Corvina. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft