Mednyánszky. A bevezető tanulmányt írta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvin... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/362/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~2000006/Mednyanszky-A-bevezeto-tanulmanyt-irta-Aradi-Nora-Bp-1983-Corvina-Kiado-Kiadoi-aranyoz~II2089176
2089176
16652
362
Books: Architecture, Art
Leírás: Mednyánszky. A bevezető tanulmányt írta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvina Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban.
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: