6 000 Ft
Verne Gyula: Bombarnac Klaudius. Ford.: Huszár Imre. Bp., 1894., Franklin. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.