Jókai Mór: Színművek I-III. köt. Jókai Mór összes művei Nemzeti kiadás. Bp., 1895, Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapszélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
Pacepa, Ion Mihai: Vörös horizontok. 1-2. rész. Társadalmi valóság - nemzeti önismeret. Kézirat, belső használatra. Bp., 1988, BME GK Münnich Ferenc Kollégium. Kiadói papírkötés.
Szamizdat.
Swift: Gulliver a törpék országában. Ford. és átdolgozta Gáspárné Dávid Margit. Pályi Jenő rajzaival. Bp., é.n., Nova Irodalmi Intézet. Átkötött modern egészvászon-kötésben.
Dr. Sebestyén Sándor: A gordonkajáték technikájának elemzése. (A gordonkatanítás módszertana I. rész.) Bp.,1936, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, a gerincen kis hiánnyal.
Brády Zoltán-Gyémánt László: Egy szerelem följegyzései. Brády Zoltán 1976-ban befejezett följegyzései. Gyémánt László rajzaival. Bp.,1999, Magyar Kapu Alapítvány. Kiadói papírkötés. Számozott (100/27.) példány.
Péterfy Jenő összegyűjtött művei 1-3. köt. Bp.,1901-1903,Franklin, LX+416;506+2;IV+598+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, az I. kötetből a könyvtest, a 17-416. oldalak között kijár.
Kiss József: Mese a varrógépről. Baditz Ottó rajzaival. Bp.,1884, Dobrowsky és Franke, 1 t.+63 p.+3 t. Első kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső kötéstáblán sérüléssel, egy kijáró illusztrációval, foltos lapokkal.
Pintér Jenő: A magyar irodalom története középiskolák számára. I. kötet. A legrégibb időktől Vörösmarty Mihály föllépéséig. Bp.,1921, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 351 p. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, egy-két foltos lappal, néhány ceruzás bejelöléssel, jegyzetekkel.
Csík Gergely: A jóslat. Vígjáték öt felvonásban. A Magyar Akadémia 1875-ki Teleky-pályázatán, 100 arany jutalmat nyert mű. Bp.,1879, Tettey Nándor és Társa, 132 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés.